Sağlık

Sayın Sigortalımız,

 

Poliçenizin sunduğu ayrıcalıkların yanısıra, sizler için hayata geçirdiğimiz yeni hizmetimiz ile Anadolu Sigorta’lı olmanın daha da büyük farklılık yaratacağı inancındayız. Anadolu Sigorta olarak hayatınızı kolaylaştırmak için başlattığımız kişiye özel bu yenilikçi hizmetimiz hakkında, sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

 

Aşağıda detayları belirtilen yeni VIP hizmetimiz; bir telefon ya da eposta ile tıbbi tüm işlemlerinizi daha zahmetsiz ve kolay yolla, üstelik ücretsiz yaptırabilme şansını yakalamanızı sağlayacaktır.

 

 *       SADECE RANDEVU ALMANIZ YETERLİ 

Mevcut poliçenizde sunulan avantajların yanısıra; şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir illeri sınırları içerisinde, MEDİLAB’ın özel anlaşma yaptığı merkezlerde gerçekleştireceğiniz bir çok tıbbi  işlem (ameliyatlar da dahil olmak üzere muayene, laboratuvar, görüntüleme (MR, BT vb.), endoskopi, kolonoskopi, biyopsi, patoloji, EMG, EEG, ultrasonografi ve Doppler vb.) için sadece bir randevu almanız ve belirtilen işlemlere yönelik “Doktor İstem Kağıdı”nı Medilab yetkilisine iletmeniz yeterli olacaktır.

 

*       KATILIM PAYI YOK

Medilab aracılığıyla alınan bu kaliteli hizmet kapsamında, poliçenizde ilgili teminatlardan doğan katılım payını ödemeyeceksiniz.

 

*       ÖZEL ARAÇLA ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLANIYOR

Bu hizmet kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir illeri sınırları içerisinde nerede olursanız olun, bulunduğunuz yerden özel araçla alınacaksınız, işlemleriniz bittikten sonra, istediğiniz yere yine özel araçla -üstelik ücret ödemeden- bırakılacaksınız.

 

*       MEDİLAB İLE ANLAŞMALI HASTANELERDE DE  ÖZEL AVANTAJLAR SUNULUYOR

Medilab ile anlaşma yapılmış birçok seçkin hastanede; hem yatışlı, hem de yatışsız tedavileriniz için VIP  hizmetin yukarıda belirtilen ayrıcalıklarını yaşamaya devam edeceksiniz.

 

*       SONUÇLAR TALEBİNİZE GÖRE E-POSTA, KURYE, KARGO YA DA POSTA İLE TARAFINIZA ULAŞTIRILIYOR

BU YENİ HİZMETİMİZ İLE İLGİLİ DETAYLAR AŞAĞIDA BİLGİLERİNİZE SUNULMUŞTUR:

·          Özel hizmetimiz, İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içerisinde Medilab’ın özel anlaşma yaptığı merkezler için geçerlidir.

·          Özel hizmetimizin sizi memnun edecek düzeyde verilebilmesi için, 24 saat öncesinden randevu alınması önem taşımaktadır.                                                   

·          Randevularınızı haftanın 6 günü (Pazar hariç) saat 08.30-18.30 saatleri arasında, “Anadolu Sigorta’da Sağlık Sigortası Poliçeniz olduğunu” belirterek, aşağıda belirtilen iletişim kanallarından birini tercih ederek alabilirsiniz:                                                                                

ALO MEDİLAB :444 29 75

MEDİLAB  ONLINE

www.medilabistanbul.com

www.medilabturkiye.com

info@medilabistanbul.com

Bu yeni hizmetimizden faydalanacak sigortalılarımızın, hizmet sonrası görüşleri hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için, saglik@anadolusigorta.com.tre-posta adresine görüşlerini iletmeleri, bizleri sevindirecektir.

 

Sağlık ve mutluluk dolu günler diler, saygılar sunarız.

 

Anadolu Sigorta

Sağlık Sigortaları Müdürlüğü